Taip. Atvykstu iš anksto sutartu laiku Vilniuje, išimtinais atvejais ir kituose miestuose. Instrumento amžius ir kokybė nesvarbu, tačiau prieš 50 metų ar daugiau gaminti instrumentai yra rizikingi ir dažnai turi kritinių defektų.

Standartinis derinimas trunka 1,5 valandos, tačiau jei instrumentas derintas labai seniai, reikalingas reguliavimas ar kiti remonto darbai, tuomet tai gali užtrukti 2-3 kartus ilgiau.

Standartinis derinimas kainuoja 90 Eur*. Derinimo aukščio kėlimas +40 Eur*. Reguliavimo darbai +45 Eur/val.*

*Kainos nurodytos be PVM.

Kiekvieną sezoną klimato pokyčiai instrumentams turi kitokią ar net visiškai priešingą įtaką, todėl geriausio laiko nėra. Svarbu išlaikyti reguliarumą.

Išsamus straipsnis “Išlaikykite instrumento vertę” apima visą aktualią informacją nuo valymo iki laikymo sąlygų.

Saugiausia naudoti drėgnas antibakterines servetėles. Skysčių negalima purkšti tiesiai ant klaviatūros, nes gali patekti į tarpus tarp klavišų. Taip pat didelis stipraus alkoholio kiekis gali pažeisti klaviatūros paviršių. Jokiu būdu nenaudoti acetono ar acto rūgšties, nes jie tirpdo akrilą (plastiko rūšį). Saikingas ultravioletinių spindulių naudojimas yra leistinas, tačiau dėmesingai prižiūrint, kad klavišų danga neįkaistų – plokštelės nuo karščio gali atšokti. Iš juodmedžio gaminti juodieji klavišai paprastai padengti bičių vašku. Atsargiai – alkoholis gali „juodumą“ nuvalyti.