STUDIO

Šis modelis turi viską, kas būdinga tikram Seiler. Patikima konstrukcija, kuri yra mūsų nesupainiojamo garso pagrindas, nesenstantis ir nepretenzingas dizainas bei sklandžiai veikiantis mechanizmas kartu suformuoja instrumentą, kuris žavingas ne tik pradedantiesiems. 

Patrauklus garsas, malonus prisiliesti mechanizmas ir nesenstantis dizainas suformuoja harmoningą, gerą įspūdį paliekančią visumą. Universalus pasirinkimas visiems muzikos žanrams.

KLASSIK

Kokybė kalba pati už save – tai pasakytina ir apie mažesnes mūsų modelių versijas. Jau pirmo prisilietimo metu mūsų „Konsole“ sužavės jus savo muzikinėmis galimybėmis – nesvarbu, ar pasirinksite 122, ar 116.

Tiesą sakant nelabai kas gali atsispirti šio modelio muzikinių savybių galimybėms. Pažadame jums prisilietimą ir patyrimus, kurie įkvėps.

KONZERT

Pianinas, kuris suteikia aukščiausią komforto ir muzikinės laisvės lygį dėl savo registrų tembrinių galimybių. Pasirinktinai instaliuojama „Super Magnet Repetition“ (SMR), kuri suteikia fortepijoninį mechanizmo valdymo įspūdį.

DESIGN

Universalus kompanionas ir rytojaus klasika. Nesvarbu ar juodas, ar baltas, ar iš brangios medienos lukšto – su aiškiomis ir moderniomis linijomis visada dailios formos. Unikaliai skaidrus Seiler garsas ir išbaigta kokybė įkvėps ateities kartas.

Šiuolaikiškos, elegantiškos linijos kartu su nerūdijančiu plienu – kokia išvaizda! Tai šiuolaikinė Seiler klasika. Šiulaikišką išorę papildo akustinis korpusas, pagamintas naudojant ištobulintus tradicinius metodus.

Charakteringos kojos iš nerūdijančio plieno pabrėžia dėmesį į dizainą. Šiuolaikinės formos derinamos su tradicinėmis „Seiler“ savybėmis: ištobulinta konstrukcija ir unikaliai skaidriu garsu.

Naujausias „Seiler“ kūrinys, kurį sukūrė Fanziska Steeger. Konzept6 daro įspūdį dėl ekstravagantiškų formų, integruotos natų lentynėlės ir neįprastos keramikos dažų dangos. Viduje skamba mūsų patikima akustinė sistema. Stilingas aukščiausios klasės instrumentas Jūsų namams.

Patikimas mechanizmas ir moderni forma šį modelį paverčia universaliu kompanionu, kuris įkvėps ateities kartas. Nesvarbu ar juodas, ar baltas, ar iš brangios medienos lukšto – šis stilingas instrumentas praturtina visus namus.

Grodami su didesnį mechanizmą ir garso plokštę turinčiu pianinu pajusite daugiau niuansų. Šis modelis savininkui suteiks ne tik prieigą prie muzikos pasaulio, bet ir spinduliuos išskirtinumu, grožiu bei verte.