JOHANNES SEILER

Lengvai prieinamas ir puikiai atitinkantis Jūsų reikalavimus! Dėl didelės instrumentų gamybos patirties ir aukštų standartų šis pianinas Jums patiks nuo pirmos akimirkos – puikus garsas, lengvas prisilietimas ir modernus dizainas. Tai – namų muzikavimo pasirinkimas.

Mums patinka šiuolaikiški akcentai. Štai kodėl šį modelį siūlome tik su chromuotais metaliniais paviršiais. Įkvėpiantis nesenstantis dizainas, patikrinta akustinė sistema ir sklandus mechanizmo veikimas. Tai – ekonomiškiausias estetiško dizaino pasirinkimas.

Svajonėms verta išsipildyti! Šie modeliai Kitzingen’e Vokietijoje praeina visus kokybės patikros ir galutinio paruošimo procesus kaip ir “SEILER” instrumentai. Įtikinamai skambus pianinas instrumentų pasaulyje. Tai – populiariausias muzikos mokyklų pasirinkimas.

Įtikinamai parinktos medžiagos, gerai apgalvota konstrukcija ir tiksli apdaila. Dydžio ir formos optimizavimas suteikia žavingas muzikines galimybes bei neprilygstamą kainą. Tai – kokybiško meninio ugdymo pasirinkimas.

Visi Johannes Seiler serijos instrumentai yra kruopščiai pagaminti pagal tradicinių SEILER standartus ir specifikacijas. Kiekvienas pianinas galutinai sureguliuojamas, suderinamas ir suintonuojamas profesionalių technikų fabrike Vokietijoje, o šiam modeliui skiriama papildomai laiko. Papildytas stiliaus detalėmis ir klaviatūros užraktu, ypač tinka didesnėms patalpoms. Tai – išmintingas pasirinkimas.

This statement is valid for centuries and stll maintained. To preserve this we have created a product line, based on more than 170 years of experience in piano making. “I play the piano and what do You play?” A question which is no longer self-evident these days. In the family of our “Johannes Seiler” series everyone can find an honest and affordable instrument that is manufactured with an impressive sonority according to European guidelines.