JOHANNES SEILER

Lengvai prieinamas ir puikiai atitinkantis Jūsų reikalavimus! Dėl didelės instrumentų gamybos patirties ir aukštų standartų šis pianinas Jums patiks nuo pirmos akimirkos – puikus garsas, lengvas prisilietimas ir modernus dizainas. Tai – namų muzikavimo pasirinkimas.

Mums patinka šiuolaikiški akcentai. Štai kodėl šį modelį siūlome tik su chromuotais metaliniais paviršiais. Įkvepiantis nesenstantis dizainas, patikrinta akustinė sistema ir sklandus mechanizmo veikimas. Tai – ekonomiškiausias estetiško dizaino pasirinkimas.

Svajonėms verta išsipildyti! Šie modeliai Kitzingen’e Vokietijoje praeina visus kokybės patikros ir galutinio paruošimo procesus kaip ir “SEILER” instrumentai. Įtikinamai skambus pianinas instrumentų pasaulyje. Tai – populiariausias muzikos mokyklų pasirinkimas.

Įtikinamai parinktos medžiagos, gerai apgalvota konstrukcija ir tiksli apdaila. Dydžio ir formos optimizavimas suteikia žavingas muzikines galimybes bei neprilygstamą kainą. Tai – kokybiško meninio ugdymo pasirinkimas.

Visi Johannes Seiler serijos instrumentai yra kruopščiai pagaminti pagal tradicinių SEILER standartus ir specifikacijas. Kiekvienas pianinas galutinai sureguliuojamas, suderinamas ir suintonuojamas profesionalių technikų fabrike Vokietijoje, o šiam modeliui skiriama papildomai laiko. Papildytas stiliaus detalėmis ir klaviatūros užraktu, ypač tinka didesnėms patalpoms. Tai – išmintingas pasirinkimas.

“Aš groju pianinu, o kuo groji tu?” – tai klausimas, kuris šiais laikais nebėra savaime suprantamas. Norėdami išsaugoti tradicijas, sukūrėme produktų liniją, paremtą daugiau nei 170 metų fortepijonų / pianinų gamybos patirtimi, kur kiekvienas atranda sau mielą ir įperkamą europietiško garso instrumentą. Esame tikri, kad šis modelis pateisina savo išskirtinę vietą „Johannes Seiler“ serijos šeimos viršūnėje. Tai – stebinantis pasirinkimas.

 Išperkamoji nuoma – tai puikus būdas nauju instrumentu mėgautis turint minimalų biudžetą.

 Pagrindinės sąlygos:

  • Sutartims iki 10 000 Eur pradinis įnašas neprivalomas.
  • Lankstus sutarties laikotarpis nuo 6 iki 60 mėn.
  • Sutartis su IĮ Tonus vivus sudaroma tiesiogiai be tarpininkų.
  • Pianisto kėdės poreikis ir instrumento pristatymas aptariamas individualiai.
  • Pasibaigus nuomos laikotarpiui, instrumentas nuosavybės teise atitenka nuomininkui.

 Privalumai:

  • Mažomis dalimis išskaidyta instrumento kaina yra prieinama daug platesniam pirkėjų ratui.
  • Sutartį po 6 mėn. galima bet kada nutraukti grąžinant instrumentą atgal.
  • Instrumentą išpirkti galima anksčiau, sumokant likutinę jo vertę.

Žiemos pasiūlymas