JOHANNES SEILER

Lengvai prieinamas ir puikiai atitinkantis Jūsų reikalavimus! Dėl didelės instrumentų gamybos patirties ir aukštų standartų šis pianinas Jums patiks nuo pirmos akimirkos – puikus garsas, lengvas prisilietimas ir modernus dizainas. Tai – namų muzikavimo pasirinkimas.

Mums patinka šiuolaikiški akcentai. Štai kodėl šį modelį siūlome tik su chromuotais metaliniais paviršiais. Įkvėpiantis nesenstantis dizainas, patikrinta akustinė sistema ir sklandus mechanizmo veikimas. Tai – ekonomiškiausias estetiško dizaino pasirinkimas.

Svajonėms verta išsipildyti! Šie modeliai Kitzingen’e Vokietijoje praeina visus kokybės patikros ir galutinio paruošimo procesus kaip ir “SEILER” instrumentai. Įtikinamai skambus pianinas instrumentų pasaulyje. Tai – populiariausias muzikos mokyklų pasirinkimas.

Įtikinamai parinktos medžiagos, gerai apgalvota konstrukcija ir tiksli apdaila. Dydžio ir formos optimizavimas suteikia žavingas muzikines galimybes bei neprilygstamą kainą. Tai – kokybiško meninio ugdymo pasirinkimas.

Visi Johannes Seiler serijos instrumentai yra kruopščiai pagaminti pagal tradicinių SEILER standartus ir specifikacijas. Kiekvienas pianinas galutinai sureguliuojamas, suderinamas ir suintonuojamas profesionalių technikų fabrike Vokietijoje, o šiam modeliui skiriama papildomai laiko. Papildytas stiliaus detalėmis ir klaviatūros užraktu, ypač tinka didesnėms patalpoms. Tai – išmintingas pasirinkimas.

This statement is valid for centuries and stll maintained. To preserve this we have created a product line, based on more than 170 years of experience in piano making. “I play the piano and what do You play?” A question which is no longer self-evident these days. In the family of our “Johannes Seiler” series everyone can find an honest and affordable instrument that is manufactured with an impressive sonority according to European guidelines.

Išperkamoji nuoma – tai puikus būdas nauju instrumentu mėgautis turint minimalų biudžetą.

Pagrindinės sąlygos:

  • Sutartims iki 5000 Eur pradinis įnašas neprivalomas.
  • Lankstus sutarties laikotarpis nuo 6 iki 60 mėn.
  • Sutartis su IĮ Tonus vivus sudaroma tiesiogiai be tarpininkų.
  • Pianisto kėdės poreikis ir instrumento pristatymas aptariamas individualiai.
  • Pasibaigus nuomos laikotarpiui, instrumentas nuosavybės teise atitenka nuomininkui.

Privalumai:

  • Mažomis dalimis išskaidyta instrumento kaina yra prieinama daug platesniam pirkėjų ratui.
  • Sutartį po 6 mėn. galima bet kada nutraukti grąžinant instrumentą atgal.
  • Instrumentą išpirkti galima anksčiau, sumokant likutinę jo vertę.

Johannes Seiler 110 Modern – nuo 83 Eur/mėn.

Johannes Seiler 114 Modern – nuo 93 Eur/mėn.

Johannes Seiler 118 Modern – nuo 94 Eur/mėn.

pasiūlymas

PRISTATYMAS NEMOKAMAS