JOHANNES SEILER

Sukurkite savo mėgstamą ir ypatingą vietą, kur visi susitiks pasiklausyti muzikos: kartais lengvos pramoginės, kartais visiškai klasikinės. Mažiausias mūsų fortepijonas tam puikiai tinka. Tai – artimuosius džiuginantis pasirinkimas.

Pažadinkite įkvėpimą groti šiuo kompaktišku fortepijonu. Nepaprastai lengvas prisilietimo pojūtis ir harmoningas garsas – stiprūs argumentai. Jį įsigyti nesutrukdys net ir mažesnis biudžetas – leiskite svajonėms išsipildyti. Tai – įkvėpimą žadinantis pasirinkimas.

Šis modelis sukurtas remiantis laiko patikrintomis „SEILER“ specifikacijomis, todėl malonus garsas ir prisilietimas garantuotas. Atsakingai pagamintas ir kruopščiai subalansuotas. Tai – intriguojantis pasirinkimas.

Rinktinės medžiagos, nuolatinė kokybės kontrolė ir personalo meistriškumas yra pagrindiniai šio modelio sėkmės faktoriai. Visas gamybos procesas grindžiamas europietiškais standartais, 4 kartų gamybos tradicijomis ir išmintimi, prižiūrimas patyrusių meistrų iki paskutinio etapo. Tai – optimalus pasirinkimas.