KONZERT

Sukurtas pagal aukščiausios klasės koncertinių instrumentų reikalavimus. „278 Konzert“ nustato naujus standartus profesionaliam pianistui. Rezultatas – aukštos kokybės instrumentas, kurio mechanizmas ir prisilietimas pranoks didžiausius lūkesčius.

Profesionaliems pianistams reikalingas instrumentas, kuris leistų išreikšti savo įgūdžius visais aspektais. „242 Konzert“ fortepijonas buvo sukurtas išskirtinai šiam tikslui: jis atveria naujas dimensijas meistriškų fortepijono kūrinių atlikimui.

KLASSIK

Profesionalai visuomet atskiria dinamišką garsą ir absoliutų tikslumą. Šis elegantiškas kamerinis fortepijonas, turintis unikalų skaidrų skambesį, lengvai patenkina visus muzikinius poreikius net ir prieš didesnę klausytojų auditoriją. Kaip ir visi mūsų fortepijonai, „214 Professional“ pagamintas naudojant Seiler patentus, garantuojančius galingą garsą, dinamišką reakciją ir besitęsiantį garsą.

186 cm ilgio „Maestro“ siūlo sodrų garsą mažais matmenimis. Šis instrumentas suprojektuotas kaip kabinetinis ir turintis viską, kas paverčia fortepijoną tikru „Seiler“. Pianistams bei ambicingiems mėgėjams nebereikia apsieiti be malonaus prisilietimo, sodrios dinamikos ar įmantriems koncertiniams fortepijonams būdingo mechanizmo veikimo net ir mažose koncertų salėse.

Realizavome idėją aukšto lygio gamybos meną sukurti mažu formatu su vos 168 cm ilgio „Virtuoso“. Kaip brangakmenis, šis meistriškas dirbinys nėra pagrįstas išoriniais matmenimis, o sukoncentruotas į vidinį maksimumą. Tai yra pirmasis komfortiškas pasirinkimas ambicingam pianistui savo namuose.

STIL

Mūsų Vestminsterio fortepijonas yra ir „labai britiškas“, ir tikrai tipiškas Seiler – minimalesnis dekoras, tobulumas iki paskutinės detalės, tikslumas interpretuojant net ir reikliausią fortepijono muziką.

Prisimename didžiųjų karalių ir menininkų laikus. Dangtis pagamintas iš spinduliu išklotos vyšnios medienos su elegantišku kontrastingos juostos rėmeliu. Neįkyriai žaismingas, iš palisandros, mirtos ir riešuto ornamentų šis fortepijonas tampa mūsų medienos menininkų šedevru.

Įkvėptas Viduržemio jūros gyvenimo būdo, mūsų modelis „Prado“ išraiškingomis variacijomis iliustruoja ugningus vaizdus, gausiai ant mamutmedžio išraitytus tauriųjų alyvuogių pelenais. Vien tik subtilus natų pultas yra nepakartojamo meistriškumo šedevras.

Įdomūs lygių paviršių ir ryškių medienos pluoštų kontrastai, kuriuos mūsų kvalifikuoti meistrai įrėmino įmantriomis inkrustacijomis – tai instrumentas muzikantams, turintiems širdį ir aistrą.